Kategória

Települések

  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (17)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (2)
  • (1)
  • (5)
  • (13)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (37)
  • (1)
  • (2)

OPERÁTOR, RAKTÁROS

Sárvár - - Állást kínál

A Flex 2016-ban felkerült a Fortune legvonzóbb munkahely listájára. Munkavállalóink számára innovatív megoldásokat, fejlődési lehetőséget biztosítunk egy környezettudatos, elismert cégnél. Vezető sketch-to-scale™ vállalatként az embereket és a tudományos, technikai fejlesztéseket összekapcsoló intelligens termékeket tervezünk és gyártunk. Több mint 30 országban 200.000 munkavállalóval és a Live smarter™ szlogenünkben megfogalmazott ígéretünknek megfelelően innovatív tervezési, mérnökségi, gyártási, ellátási lánc menedzsment és logisztikai szerviz tevékenységet kínálunk különböző profilú, és méretű vállalatok számára, valamint a végfelhasználói piacon.

A zalaegerszegi gyáregységünk, mely több, mint 3000 munkavállalójával 20 éve van jelen a piacon, pályakezdő és tapasztalt szakembereket keres.

A Flextronics International Kft.zalai gyáregysége munkatársat operator és raktáros munkakörökbe.

OPERÁTOR

Feladatok:
Alkatrészek beültetése, összeszerelése, tesztelése és csomagolása
A meghatározott termelési terv teljesítése a lehető legkevesebb selejt keletkezésével
A munkahelyi rend és fegyelem betartása
Minőségbiztosítási dokumentumok előírásainak és a vállalatnál érvényben lévő szabályok betartása
2, 3 és 4 műszakos munkarend vállalása

Elvárások:
Minimum 8 általános iskolai végzettség,
Tiszta erkölcsi bizonyítvány,
Minimum 18 éves életkor
Motivált, elkötelezett, fejlődni vágyó személyiség,
Kézügyesség, jó megfigyelőképesség, átfogó látásmód

Előny:
Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat,
Műszaki és számítástechnikai ismeretekben való jártasság
Szakmunkás végzettség

Raktáros

Feladatok:
Raktárban tárolt anyagok -rendelkezés szerinti- mozgatása megfelelő időben, mennyiségben és minőségben
Raktári rend és tisztaság betartása
Vonatkozó dokumentumok kezelése
Áru ki- és betárolása
Nem megfelelőség kezelése
Munkakörére, besorolására vonatkozó oktatásokon való részvétel

Elvárások:
Szakmunkás bizonyítvány
Targoncavezetői jogosítvány
Alapszintű számítógépes ismeretek
Excel és/vagy Access programok alapfokú ismerete, kezelése

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a job.zala@flextronics.com e-mail címre vagy telefonáljon a 06-80-201-112-es ingyenesen hívható telefonszámon.