Kategória

  • (15)
  • (5)
  • (1)
  • (6)
  • (15)
  • (1)

Települések

  • (1)
  • (1)
  • (4)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (3)
  • (2)
  • (1)
  • (5)
  • (2)
  • (7)
  • (1)
  • (31)
  • (2)

Operátor, Raktáros

Zalaegerszeg - - Állást kínál

A Flex 2016-ban felkerült a Fortune legvonzóbb munkahely listájára. Munkavállalóink számára innovatív megoldásokat, fejlődési lehetőséget biztosítunk egy környezettudatos, elismert cégnél. Vezető sketch-to-scale™ vállalatként az embereket és a tudományos, technikai fejlesztéseket összekapcsoló intelligens termékeket tervezünk és gyártunk. Több mint 30 országban 200.000 munkavállalóval és a Live smarter™ szlogenünkben megfogalmazott ígéretünknek megfelelően innovatív tervezési, mérnökségi, gyártási, ellátási lánc menedzsment és logisztikai szerviz tevékenységet kínálunk különböző profilú, és méretű vállalatok számára, valamint a végfelhasználói piacon.

A zalaegerszegi gyáregységünk, mely több, mint 3000 munkavállalójával 20 éve van jelen a piacon, pályakezdő és tapasztalt szakembereket keres.

A Flextronics International Kft.zalai gyáregysége munkatársat operátor és raktáros munkakörökbe.

OPERÁTOR

Feladatok:

- Alkatrészek beültetése, összeszerelése, tesztelése és csomagolása

- A meghatározott termelési terv teljesítése a lehető legkevesebb selejt keletkezésével

- A munkahelyi rend és fegyelem betartása

- Minőségbiztosítási dokumentumok előírásainak és a vállalatnál érvényben lévő szabályok betartása

- 2, 3 és 4 műszakos munkarend vállalása

Elvárások:

- Minimum 8 általános iskolai végzettség,

- Tiszta erkölcsi bizonyítvány,

- Minimum 18 éves életkor

- Motivált, elkötelezett, fejlődni vágyó személyiség,

- Kézügyesség, jó megfigyelőképesség, átfogó látásmód

Előny:

- Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat,

- Műszaki és számítástechnikai ismeretekben való jártasság

- Szakmunkás végzettség

Raktáros

Feladatok:

- Raktárban tárolt anyagok -rendelkezés szerinti- mozgatása megfelelő időben, mennyiségben és minőségben

- Raktári rend és tisztaság betartása

- Vonatkozó dokumentumok kezelése

- Áru ki- és betárolása

- Nem megfelelőség kezelése

- Munkakörére, besorolására vonatkozó oktatásokon való részvétel

Elvárások:

- Szakmunkás bizonyítvány

- Targoncavezetői jogosítvány

- Alapszintű számítógépes ismeretek

- Excel és/vagy Access programok alapfokú ismerete, kezelése

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a job.zala@flextronics.com e-mail címre vagy telefonáljon a 06-80-201-112-es ingyenesen hívható telefonszámon.