Kategória

  • (7)
  • (8)

Települések

  • (1)
  • (1)
  • (4)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (3)
  • (3)
  • (4)
  • (2)
  • (7)
  • (1)
  • (2)
  • (2)
  • (1)
  • (35)
  • (2)

Pénzügyi munkatárs

Zalaegerszeg - - Állást kínál

Faipari Centrum

Cégünk 1995-ben alakult azzal a fő céllal, hogy az építő- és asztalosipar fűrészáru igényét kielégítse.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

- A cég pénzügyi, számviteli tevékenységének irányítása és ellenőrzése

- Banki átutalások végzése

- Készletnyilvántartási és leltár program kezelése

- Pénzforgalmi kimutatások illetve diagramok készítése

- Számlák beérkeztetése, ellenőrzése, könyvelés felé továbbítása

- Kapcsolattartás a bankokkal, pénzintézetekkel

- Beszerzési folyamat szabályozása, kontrollálása

- A cég képviselete a beszállítók felé

- Munkaszerződések aktualizálása

- Pénztári folyamatok ellenőrzése, a pénztárban helyettesi szerepkör betöltése

- A faipari barkácsáruház készletnyilvántartásának kezelése, termékek utánrendelése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

- Középfokú gazdasági, pénzügyi vagy mérlegképes könyvelői végzettség

- Magas szintű számítógépes ismeret

- Jó kommunikációs képesség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

- Minimum 3-5 éves szakmai tapasztalat pénzügyi, gazdasági területen
- Felsőfokú gazdasági, pénzügyi végzettség
- Faiparban szerzett tapasztalat
- Alapszintű angol vagy német nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

- versenyképes jövedelem

- lendületes, fiatal csapat

- széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség

- változatos tevékenységi kör

- utazási költségtérítés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

8900, ZALAEGERSZEG Speditőr u.2.

A fényképes önéletrajzokat a horvathbeata@bigimp.hu e-mail címre várjuk.