Kategória

Települések

  • (1)
  • (19)
  • (2)
  • (2)
  • (1)
  • (1)
  • (2)
  • (1)
  • (2)
  • (2)
  • (1)
  • (1)
  • (11)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (28)
  • (1)
  • (1)
  • (3)

Munkaügyi koordinátor

Zalaegerszeg - - Állást kínál

Vár Flex Sárváron és Zalaegerszegen!

Munkaügyi koordinátort keresünk ukrán nyelvtudással!

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

-Fizikai munkaerőre vonatkozó toborzás- kiválasztási folyamat koordinálása

- Jelöltek (telefonos / Skype) interjúztatása, előszűrése

- A munkavállalók kiválasztásának szervezési feladatai

- Kiválasztási folyamattal és a munkavállalók munkaviszonyával kapcsolatos információk dokumentálása:

-Tartózkodási engedély intézése

-Magyarországi tartózkodási hely bejelentése

-Adóazonosító jel és adókártya beszerzése

-TAJ szám és TAJ kártya beszerzése

-Munkaügyi bejelentés az illetékes szervnél

-Elkészült engedélyek átvételének megszervezése és felügyelete

- Szükséges nyomtatványok és kérelemek összeállítása, benyújtása, szükség esetén időpontok egyeztetése

- Elkészült engedélyek lejárati határidejének felvétele a monitoring rendszerünkbe, lejárat előtt HR tájékoztatása

- Aktív kapcsolattartás jelöltekkel, munkaügyi hivatalokkal, partnerekkel

- Eseti külső helyszíni (ukrajnai) tájékoztatók megszervezése, lebonyolítása

- A munkavállalók beilleszkedésének, letelepedésének támogatása

- Munkaügyi kapcsolattartás a munkavállalókkal, napi szintű problémáinak kezelése, szállás, utazás, orvosi ellátás,

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek:

- Minimum középfokú végzettség

- Kommunikációképes, folyékony ukrán és magyar nyelvtudás

- Adminisztrációs területen szerzett tapasztalat

- B kategóriás jogosítvány

- Önálló, talpraesett, proaktív személyiség

Előnyként értékeljük:

- Toborzás-kiválasztási területen szerzett tapasztalat

- D kategóriás jogosítvány

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

- alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, negyedéves bónusz

- professzionális, modern munkakörnyezet

- szakmai fejlődési lehetőség

- jó hangulatú és összetartó csapat

További információk: Németh Dominika: +36 30 438 7043