Kategória

  • (1)
  • (28)
  • (14)

Települések

  • (1)
  • (8)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (2)
  • (1)
  • (1)
  • (3)
  • (3)
  • (1)
  • (6)
  • (1)
  • (2)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (36)
  • (3)

Értékesítési munkatárs/Hirdetési tanácsadó

Zalaegerszeg - - Értékesítés / Kereskedelem - Marketing / PR / Média

Piacvezető média - és kiadóvállalatként munkatársat keresünk

Ügyfélkapcsolati, értékesítési munkatárs/Hirdetési tanácsadó
pozícióba

Feladatok
- Új ügyfélkapcsolatok kiépítése, folyamatos ápolása
- Meglévő ügyfélkapcsolatok, hirdetési állomány kezelése
- Hirdetési felületek értékesítése
- Marketing kampányok tervezése, értékesítése
- A "cég arca": a vállalat képviselete az ügyfeleknél
- Jelentések, kimutatások készítése

Elvárások
- Középfokú végzettség (érettségi)
- Felhasználói szintű tudás: Word, Excel, Internet
- Jó kommunikációs készség
- Jó szervezői, koordinátori képesség
- "B"- kategóriás jogosítvány

A cég által biztosított munkaeszközök, juttatások
- Alapbér, bónusz
- Vállalati mobiltelefon
- Vállalati számítógép
- Irodai infrastruktúra
- Folyamatos továbbképzések

Ami nálunk várja Önt
- Fő állású, alkalmazotti foglalkoztatás
- Versenyképes juttatási csomag
- Szakmai továbbképzések, tréningek
- Magas szintű, professzionális szakmai környezet
- A hirdetési szakma elsajátításának lehetősége, egy magas presztízsű, piacvezető médiavállalatnál
- A régió piaci szereplőivel való kapcsolattartás lehetősége
- Szakmán belüli kreatív alkotói szabadság

Munkavégzés helye
Zalaegerszeg

Amennyiben szívesen dolgozna egy elismert, piacvezető médiavállalat kreatív értékesítési csoportjában, kérjük szíveskedjen elküldeni önéletrajzát a plthrpartner@gmail.com e-mail címre.