Kategória

  • (1)
  • (10)
  • (6)
  • (26)
  • (13)

Települések

  • (5)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (2)
  • (2)
  • (3)
  • (3)
  • (12)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (26)
  • (3)
  • (3)

Gépkezelő/Operátor

Nagykanizsa - - Szakmunka / Fizikai munka

Avius Kft. munkatársakat keres nagykanizsai telephelyére

munkakörbe

A munkakör jellemzői:

A betanítást követően gyártási feladatok ellátása

Kitűzött termelési célok elérése

Előírt folyamatok, munkautasítások betartása

Részvétel a kötelezően előírt oktatásokon

Gyártósori munka elvégzése

Termelés hatékony működtetése, felügyelete

Az alkalmazás feltételei:

Több műszakos munkarend vállalása. Határozott idejű munkaviszonyban történő foglalkoztatás, amely a kölcsönös megelégedettség és a megrendelés állomány függvényében hosszabbítható, határozatlan idejű szerződésre módosítható

A munkakör betöltőjével szembeni elvárások:

Képzettség:

Legalább 8 általános iskolai végzettség

Képességek:

Kézügyesség, jó látás, pontosság, rugalmasság, jó felfogóképesség, állóképesség, monotónia tűrés

Amit az alapbéren felül kínálunk:

Caffeteria 6 hónapot követően

Túlóra- és műszakpótlékok jogszabály feletti módon történő kifizetése

Útiköltség térítése

Fejlődési és előrelépési lehetőség vállalaton belül

Családias légkör, barátságos hangulat

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését,

és szívesen dolgozna barátságos, munkakörnyezetben, várjuk önéletrajzát

a nagykanizsai gyár portájára (8800 Nagykanizsa, Csengery u. 113.)

vagy a következő e-mail címre:

karf.veronika@avius.hu