Kategória

  • (1)
  • (10)
  • (6)
  • (26)
  • (13)

Települések

  • (5)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (2)
  • (2)
  • (3)
  • (3)
  • (12)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (26)
  • (3)
  • (3)

Értékesítő munkatárs

Lenti - - Állást kínál

Telenor Partner ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRSAT keres Lentiben lévő üzletébe!

Feladatok:
- Telenor üzletben termékek és távközlési szolgáltatások ajánlása, értékesítése
- értékesítési lehetőségek folyamatos keresése, ügyfélérték növelés, keresztértékesítés
- meglévő ügyfelek tájékoztatása újdonságokról telefonon
- élmény alapú szolgáltatások bemutatása, értékesítése
- ügyfélszolgálati ügyintézés,
- panaszok, reklamációk kezelése
- szervizes ügyintézés.

Az álláshoz tartozó elvárások:
- minimum középfokú végzettség
- értékesítésben, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
- kedves, türelmes, rugalmas személyiség
- kiváló kommunikációs készség, pozitív kisugárzás
- ügyfél centrikus hozzáállás
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- szeret és tud csapatban dolgozni.

Amit kínálunk:
- versenyképes jövedelem (fix + jutalék)
- fiatalos, barátságos csapat
- szakmai fejlődési lehetőség.

Jelentkezni a lenti e-mail címre elküldött fényképes szakmai önéletrajzzal lehet
2017.augusztus 20-áig: lantos.csilla@lantelnet.hu