Kategória

  • (4)
  • (13)
  • (26)

Települések

  • (13)
  • (1)
  • (1)
  • (3)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (9)
  • (1)
  • (2)
  • (1)
  • (1)
  • (2)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (38)
  • (2)
  • (1)
  • (1)

Telenor Partner Üzletébe BOLTI ÉRTÉKESÍTŐ/ÜZLETKÖTŐ-i munkakörbe munkatársakat keresünk!

Nagykanizsa - - Állást kínál

Magyarország egyik vezető telekommunikációs cégét képviselő, országos hálózattal rendelkező partnere munkatársakat keres felvételre

NAGYKANIZSAI

Telenor Partner Üzletébe
BOLTI ÉRTÉKESÍTŐ/ÜZLETKÖTŐ-i munkakörbe.

Érdekel a telekommunikáció dinamikus, folyamatosan megújuló világa? Szívesebben veszed a változó, izgalmas munkákat, mint az egyhangú adminisztratív tevékenységeket? Szeretnél egy sikeres csapat tagjaként nap mint nap fejlődni?

Ha ezek mellett a következőknek csak egy része is jellemző Rád, akkor mindenképp érdemes jelentkezned!
- Magabiztos, kedves, magával ragadó a személyiséged.
- Könnyen teremtesz kapcsolatot bármilyen korosztállyal.
- Szeretsz versenyezni, és ha nem nyertél, végiggondolod, hogy legközelebb miben kell jobbnak lenned.
- Szeretsz csapatban dolgozni, sosem hagyod, hogy leüljön a hangulat.
- Hiszel benne, hogy az eredményeid rajtad múlnak.
- Inspirálnak a célok és a siker, mindig egyre magasabbra teszed a lécet.

Mi lesz a feladatod?
- Betérő ügyfelek kiemelkedő színvonalú kiszolgálása.
- Telenor termékeinek, szolgáltatásainak ajánlása és értékesítése.
- Kiegészítő élmény alapú szolgáltatások bemutatása és értékesítése.
- Meglévő ügyfeleink tájékoztatása az új akciókról és lehetőségekről telefonon.

- középfokú végzettség,
- felhasználói szintű IT ismeretek,
- felelősségteljes hozzáállás,
- korábbi eredményes értékesítési tapasztalat előny.

Amit kínálunk:
- stabil vállalati háttér,
- versenyképes jövedelem,
- változatos, izgalmas feladatok,
- fiatalos, dinamikus csapat,
- folyamatos fejlődési lehetőség.

Amennyiben elhivatottságot érzel a pozíció iránt, akkor kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzodat motivációs levél kíséretében a pozíció megjelölésével juttasd el az allas2@bravotel.hu címre.

Jelentkezőink figyelmébe szeretnénk ajánlani, hogy azon pályázókat áll módunkban meghallgatni, akik a fenti kritériumoknak megfelelnek, továbbá a várhatóan beérkező nagy mennyiségű pályázati anyagok következtében visszajelzést azon pályázóknak áll módunkban adni, akik meghallgatáson vesznek részt! Köszönjük a megértéseteket!