Foci Eb

2016.06.26. 15:04

EURO-2016 - Negyeddöntőben a házigazda franciák

A házigazda francia labdarúgó-válogatott hátrányból fordítva 2-1-re nyert a csaknem 30 percig emberhátrányban futballozó írek ellen az Európa-bajnokság első vasárnapi nyolcaddöntőjében.

Az írek Brady második percben, büntetőből lőtt góljával szerezték meg a vezetést, s bár a franciáknak sokáig nem volt válaszuk erre, a második félidő elején Griezmann duplájával megfordították és megnyerték a mérkőzést. Brady az Eb-k történetének leggyorsabb tizenegyesből lőtt gólját szerezte (1:58 perc).

Fotó: MTI/EPA/Robert Ghement

A házigazdák a negyeddöntőben a hétfő esti Anglia-Izland összecsapás győztesével találkoznak majd.