Keresési eredmények

Találatok a "Európa bajnokság" kifejezésre: 632 db Szűkítse a találatokat a paraméterek pontosításával!

Chicagóval szeretne ő is még tovább fejlődni

2017. augusztus 17., csütörtök 21:00

ZALAEGERSZEG A tavalyelőtti, csapatban elért negyedik helyezése után az idén is kijutott a díjlovagló Európa-bajnokságra a bagodi Pro Equus LK tehetséges lovasa, Farkas Boglárka. A hollandiai Roosendaalban rendezett Eb után beszélgettünk vele az idei eredményeiről és persze a jövőbeni terveiről.

hozzászólás

Muhoray Árpád újabb érmei a masters Eb-n

2017. augusztus 16., szerda 21:20

HALMSTADT A svédországi Halmstadtban ezekben a napokban rendezik a 2017. évi masters súlyemelő Európa-bajnokságot, melyen máris született zalai vonatkozású siker.

hozzászólás

Szerdán az ügyességi feladatok következnek Könnyűrepülő Európa-bajnokságon

2017. augusztus 16., szerda 09:30

NAGYKANIZSA - A Könnyűrepülő Európa-bajnokság programja a hét közepébe fordulva is folytatódik, csak kicsit sűrítettebb módon, ahogy ezt a pilóták tapasztalhatják is repülőikkel.

hozzászólás

A vihar utáni plusz feladatok terhével kezdődött az Európa-bajnokság Nagykanizsán

2017. augusztus 15., kedd 09:00

NAGYKANIZSA - Hétfőn végre elkezdődhetett a 14. Könnyűrepülő Európa-bajnokság érdemi része a kiskanizsai reptéren, pontosabban a légtérben, hiszen a gépek levegőbe emelkedhettek, immár fontos pontokért természetesen.