Keresési eredmények

Találatok a "Kozák Danuta" kifejezésre: 30 db Szűkítse a találatokat a paraméterek pontosításával!

Kozák Danuta babát vár

2016. december 26., hétfő 16:24

Kozák Danuta ötszörös olimpiai bajnok kajakos hétfőn bejelentette, hogy babát vár.

hozzászólás

Újpest díszpolgára lett Gyurta Dániel és Kozák Danuta

2016. augusztus 26., péntek 21:32

Újpest díszpolgárává avatták a riói olimpián három aranyérmet nyert Kozák Danutát, illetve a játékokon a Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) sportolói bizottságába beválasztott Gyurta Dánielt, Kapás Boglárka pedig az Újpestért Díjat vehette át.

hozzászólás

Rio 2016 - Hazaérkezett Kozák Danuta

2016. augusztus 23., kedd 14:35

Hazatért kedden az olimpiáról a kajakos Kozák Danuta, aki három aranyérmet nyert Rio de Janeiróban.

hozzászólás

Rio 2016 - Kozák Danuta megvédte címét - Napi összefoglaló

2016. augusztus 19., péntek 08:05

A kajakos Kozák Danuta címvédőként győzött női K-1 500 méteren a riói olimpia csütörtöki versenynapján, ezzel Magyarország 500. ötkarikás érmét, egyben 175. aranyát nyerte. A férfi vízilabda-válogatott megverte a brazil csapatot, így az 5. helyért játszhat szombaton.