• cikk kép
    Benke Szilárd hazatér és szerinte elérhető még a felső ház is

Zalaegerszeg - Fontos győzelmet aratott a Zalakerámia-ZTE KK élvonalbeli férfi kosárlabda csapata szombaton, hétfőn pedig egy fontos hetet kezdett meg Bencze Tamás együttese. Sok mindenről dönt a szerdai Kaposvár, majd a vasárnapi Falco KC elleni idegenbeli találkozó - ezt Benke Szilárd, a ZTE KK játékosa is megerősítette.

• cikk kép
    Három negyeden keresztül partiban volt a ZTE NKK a Sopronnal

A női kosárlabda NB I 20. fordulójának záró mérkőzésén a bajnoki címvédő Sopront fogadta a ZTE NKK együttese. Három negyeden keresztül tartotta a lépést a hazai csapat, de a vendég távoli dobásai ellen nem találták az ellenszert.

• cikk kép
    Ezúttal nem hibáztak - A ZTE KK hazai pályán verte a Kecskemétet

Zalaegerszeg – Szombaton a férfi kosárlabda NB I A-csoportjában a Zalakerámia-ZTE KK együttese a Kecskemétet fogadta.

• cikk kép
    Mindkét csapatunk itthon - A ZTE KK a Kecskemétet, a ZTE NKK pedig a Sopront fogadja

Zalaegerszeg - Mindkét élvonalbeli zalai kosárlabdacsapat hazai fellépésre készül: a Zalakerámia-ZTE KK szombaton (18 óra) a Kecskemétet fogadja, míg a ZTE NKK vasárnap (16.45) a Sopronnal meccsel.

• cikk kép
    Újabb két siker idegenben

Körkép - A férfi kosárlabda NB II Nyugati-csoportjában ismét idegenben nyert mindkét zalai csapat - a Hévíz ráadásul rangadón.

• cikk kép
    Az MTK nehezen adta meg magát - Idén csak nyert a fővárosban a ZTE NKK

Zalaegerszeg - A női kosárlabda élvonal 19. fordulójában a ZTE NKK a záró negyedben nyújtott teljesítményével verte idegenben az MTK-t.

• cikk kép
    Egy negyed nem volt elég

A férfi NB I A 19. fordulójában Pécsett vendégszerepelt tegnap este a Zalakerámia-ZTE KK. Sajnos kevés sikerrel.

• cikk kép
    Nehezen adta megmagát tegnap az MTK

A női élvonalban a ZTE NKK az MTK vendége volt tegnap este.

• cikk kép
    A ZTE KK szombaton a PVSK otthonába utazik

Zalaegerszeg - Két hét szünetet követően - közte a balul sikerült magyar Kupa-negyeddöntővel - folytatja bajnoki sorozatát a Zalakerámia-ZTE KK NB I A-csoportos férfi kosárlabda csapata. Bencze Tamás együttese szombaton (18.00) a PVSK vendége, vele együtt egy nehéz sorozatot kezdenek meg az egerszegiek.

• cikk kép
    Most nem akarnak hibázni

Zalaegerszeg - A ZTE NKK NB I A-csoportos női kosárlabda csapata az MTK Budapest vendége lesz szombaton (18.00). Az egerszegiek szeretnék kijavítani a múlt szombati, hazai botlásukat.

• cikk kép
    Újabb két győzelem - A Hévíz és a Zalaegerszegi KK is menetel

Zalaegerszeg/Hévíz - A férfi kosárlabda NB II Nyugati-csoportjában szereplő zalai csapatok biztosan és nagy csatában hozták a győzelmet a legutóbbi fordulóban.

• cikk kép
    A kevesebbet hibázó csapat nyert

A női kosárlabda NB I-ben a PINKK Pécsi 424 csapatát látta vendégül a ZTE NKK. Végig kemény mérkőzést vívtak a csapatok, amelyet a pontosabban célzó pécsiek a negyedik negyed végén nyertek meg.

• cikk kép
    A ZTE KK pihen, a ZTE NKK a PINKK-et fogadja

Zalaegerszeg - A Zalakerámia-ZTE KK férfi kosárlabda együttese legszívesebben keményen végigdolgozta volna ezt a hétvégét, de kiesett a Magyar Kupából, így pihenni kényszerül. A ZTE NKK női együttese viszont játszik, méghozzá hazai környezetben, hiszen szombaton (17.00) a PINKK Pécs csapatát fogadja.

• cikk kép
    A ZTE KK nem jutott tovább, simán kikapott

Győr – A Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa nyolcas döntője csütörtökön kezdődött meg a valóban impozáns győri Audi Arénában.

• cikk kép
    A ZTE KK csütörtökön az Alba Fehérvárral kezd

Zalaegerszeg - A Zalakerámia-ZTE KK férfi kosárlabdacsapata mindent feltesz az Alba Fehérvár elleni Magyar Kupa negyeddöntőre - jelezte Bencze Tamás, az egerszegiek vezetőedzője. A mérkőzést csütörtökön a győri Audi Arénában 18 órától rendezik meg.

• cikk kép
    Jerrel Wright marad a szezon végéig a zalaiaknál - jöhet a kupa

Zalaegerszeg - Furcsa helyzet alakult ki vasárnap este, a Zalakerámia-ZTE KK-Egis-Körmend férfi kosárlabda NB I A-s találkozó után. Az egerszegiek bánkódtak a vereség miatt (85-88), ugyanakkor tényleg jó mérkőzést játszottak a régi riválissal. A nagyon remélt győzelem viszont most nagyon hiányzik.

• cikk kép
    A végén ment el a meccs, nyert a Körmend

Zalaegerszeg – Vasárnap este 124. alkalommal találkozott bajnoki mérkőzésen az egerszegi és a körmendi férfi kosárlabda csapat.

• cikk kép
    ZTE KK: a türelem nyerő "húzás" lehet

Zalaegerszeg - Vasárnap 18 órától a Zalakerámia Sport- és Rendezvénycsarnokban ismét egy klasszikus párharc következik. A Zalakerámia-ZTE KK az Egis Körmendet fogadja, a telt ház pedig megint garantáltnak tűnik.

• cikk kép
    Bravúr kellene a sikerhez

Zalaegerszeg - Az NB I A-csoportos női kosárlabda-bajnokság újabb fordulójában már pénteken lejátssza a következő mérkőzését a ZTE NKK együttese, amely 17 órától a remek szezont futó és jó erőkből álló Szekszárdot fogadja.