Szabó Zsolt bravúros kosara: "Tudtam, hogy rádobom"

Zalaegerszeg - Szabó Zsolt dobása minden bizonnyal sokáig emlékezetes marad és beszédtémát ad majd a Zalakerámia-ZTE KK férfi kosárlabdacsapata szurkolóinak. Egy hármasról van szó, amivel a ZTE KK vasárnap este 90-89-re megnyerte az Alba Fehérvár elleni találkozóját.

• cikk kép
    Szabó kosara sokkolta az Albát, győzött a ZTE KK!

Székesfehérvár - A férfi kosárlabda NB I A-csoportjában a középszakasz felső házi küzdelmében a Zalakerámia-ZTE KK vasárnap az éllovas Alba Fehérvár vendége volt. Szabó Zsolt utolsó pillanatban esett triplájával győzött a ZTE KK!

• cikk kép
    Másik arcát mutatta a ZTE NKK, de az elődöntőbe a Sopron jutott

A női kosárlabda élvonalban a ZTE NKK az Uniqa Sopront fogadta a negyeddöntő második mérkőzésén. A hazaiak egy félidőn keresztül tartották magukat, de a harmadik negyedtől érvényesült a papírforma.

• cikk kép
    A Szolnok-verő ZTE KK újabb nagy kihívás előtt, az Alba a következő

Zalaegerszeg - Egy nagyszerű sikerrel a háta mögött várhatja a Zalakerámia-ZTE KK NB I A-csoportos férfi kosárlabdacsapata az újabb, vasárnap (18.00) esedékes fordulót, amikor Bencze Tamás együttese az éllovas Alba Fehérvár vendége lesz.

• cikk kép
    Szélsőséges soproni fölény a ZTE NKK ellen

Zalaegerszeg - Tegnap elkezdődött a női kosárlabda élvonal 1-8. helyért zajló rájátszása. A negyeddöntős körben a ZTE a Sopronnal vív, az egyik fél második sikeréig.

• cikk kép
    Legyőzte a bajnokot a ZTE KK!

Zalaegerszeg – A férfi kosárlabda NB I A-csoportjában a felső ház középszakaszának 2. fordulójában a Zalakerámia-ZTE KK együttese a címvédő Szolnokot fogadta. Izgalmas, változatos találkozón az egerszegiek nagy győzelmet arattak.

• cikk kép
    Emelt fővel zárták az alapszakaszt a Kanizsai Vadmacskák

Az amatőr női kosárlabda NB I Nyugati-csoportjának második helyezett együttese, az ELTE-BEAC Újbuda ellen zárta alapszakaszbeli szereplését a Kanizsai Vadmacskák SE, s a kanizsaiak ugyan zárkóztak, de a fővárosiak nyertek.

• Választani kell: ZTE-Falco vagy ZTE-Puskás...

Amikor a Zalakerámia-ZTE KK férfi kosárlabdacsapatának középszakaszbeli sorsolása napvilágot látott, látszott, hogy április 16-án egybeesik a Falco KC elleni meccse a ZTE FC-Puskás FC találkozóéval. Hiába egyeztettek, így is marad minden...

• cikk kép
    Kezdik a rájátszást - A ZTE NKK újra a Sopronnal találkozik

Egy kicsit talán már úgy vannak vele a lányok, hogy kezdik „unni” a Sopront, ám játszani kell. A ZTE NKK csütörtökön (18.00) idegenben (Sopronban) kezdi meg a rájátszás első körét.

• cikk kép
    A ZTE KK a Szolnok ellen győzni akar, mert kell a siker

Az NB I A-csoportos férfi kosárlabda-bajnokság felsőházában csütörtökön folytatódnak a küzdelmek. A Zalakerámia-ZTE KK együttese 18 órától az elmúlt három év bajnokát, vagyis a címvédő Szolnoki Olaj KK-t fogadja.

• cikk kép
    Az ötpontos vereség később még "jól" is jöhet...

Sajnálhatja a Zalakerámia-ZTE KK férfi kosárlabdacsapata a vasárnapi, Körmend elleni találkozójának végkimenetelét, de sajnálhatja a második negyedet is, hogy akkor éppen úgy alakult a mérkőzés menete. A Körmend 86-81-re nyert a felsőház első fordulójában.

• cikk kép
    Büszke lehet magára a ZTE

Zalaegerszeg - A férfi kosárlabda NB I A középszakaszának felsőházában vasárnap Körmenden kezdte meg szereplését a Zalakerámia-ZTE KK.

• cikk kép
    Zalai sportműsor - a jövő hét kínálatából

Ezeken a meccseken, versenyeken szurkolhatunk jövő héten a hazai csapatoknak.

• cikk kép
    ZTE NKK: nem sikerült felborítani a papírformát a Sopron ellen

ZTE–Sopron mérkőzéssel kezdődött meg Győrben a női kosárlabda Magyar Kupa nyolcas döntője. A találkozón a zalaiak jól tartották magukat, de a papírformát nem tudták felborítani.

• cikk kép
    Vadmacskák: helytállás a TFSE és szép siker a PINKK ellen

Egy soros és egy halasztott mérkőzésen is pályára lépett a női amatőr kosárlabda NB I-ben a Vadmacskák.

• cikk kép
    ZTE KK: Körmenden indul a harc a pályaelőnyért

Kezdődik a férfi kosárlabda-bajnokság középszakasza, azon belül pedig a felsőház tízfordulós csatározása is. A Zalakerámia-ZTE KK a legjobb öt csapatot magába foglaló mezőny nyitómeccsén vasárnap (18 óra) Körmenden játszik.

• cikk kép
    Magyar Kupa: A ZTE NKK felkészült a Sopron elleni csatára

Péntektől Pécsett, a Lauber Dezső Sportcsarnokban rendezik meg a női kosárlabdázók idei kupaküzdelmeit, hivatalosan a Tippmix Killik László Női Magyar Kupa nyolcas finálét, a mezőnyben a ZTE NKK-val.

• cikk kép
    Vasárnap este kezd Körmenden a ZTE KK

Zalaegerszeg - Véglegessé vált a Zalakerámia-ZTE KK férfi kosarasainak menetrendje a középszakaszban. Így már biztos, hogy a felsőházi küzdelmeket vasárnap, Körmenden kezdi meg az egerszegi csapat.

• cikk kép
    Körmenden kezd a ZTE KK - A középszakasz programját még egyeztetik

Zalaegerszeg - Vasárnap este, úgy öt perccel a Paks-Zalakerámia-ZTE KK kosárlabda mérkőzés vége előtt a ZTE-tábor tagjai akár már tudhatták is, hogy csapatuk ott lesz a felsőházban. A Kaposvár ugyanis nyilvánvalóan "bukásra állt" Szegeden, ami a zalaiaknak kedvezett. Az extrát persze a ZTE sikere adta erre a napra.

• cikk kép
    ZTE NKK: Helytállás tét nélkül Miskolcon

A női kosárlabda élvonalban is véget ért az alapszakasz. A ZTE NKK a Diósgyőr vendége volt, az eredmény egyikük helyezését sem befolyásolta már.