• cikk kép
    Megyei I.: Lentiben esett a szezon első gólja

Szombaton a megyei labdarúgó-bajnokság I. osztályában elkezdődött az új szezon. A mérkőzések zömét azonban vasárnap játsszák.

• cikk kép
    A Nemzeti Vágta „előszele”: kapuvári győzelem született az ötödik Festetics Futamon

Gyenesdiás - A rendezvény rangjához méltó ünnepélyes külsőséggel kezdődött meg vasárnap az ötödik Festetics Futam, a Nemzeti Vágta regionális előfutama a Faludi síkon.

• cikk kép
    Ötvenedszer a teke Göcsej Kupáért

Zalaegerszeg - Szép és csendes jubileumot ünnepeltek a hétvégén a megyeszékhelyi tekések: ötvenedik alkalommal zajlott le a városban a felkészülési – és ezúttal is nemzetközi – Göcsej Kupa.

• cikk kép
    Róka Róbert nyerte a záró fordulót

Zalaegerszeg - A Dózsa-klubban szombaton véget ért az ultisok dunántúli régiós selejtezősorozata. Az összesített első, avagy Dunántúl Bajnoka a gelsei Tislér Árpád lett.

• cikk kép
    Békéscsaba - ZTE FC: elmaradt a meglepetés...

Békéscsabán kezdte meg a ZTE FC NB II-es labdarúgó csapata a 2014-2015. évi bajnoki sorozatát, ahol 2-0-ra kikapott, és nem sok esélye volt a pontszerzésre.

• cikk kép
    ZTE NKK: Ismét átalakult a keret

A nyáron jelentősen átalakult a ZTE NKK élvonalbeli női kosárlabdacsapatának a kerete, viszont jó hír, hogy a szülése után várhatóan visszatér a pályára Szélesy Judit, aki megkezdi a csapattal a felkészülést.

• cikk kép
    Lőrincz Emil a ZTE FC új csapatával eredményes szereplést remél

Nyolchetes felkészülés után eljön a bemutatkozás napja a ZTE FC labdarúgócsapata számára az NB II-ben: az átalakult, jelentős vérfrissítésen átesett egerszegi csapata szombaton (17.30) Békéscsabán kezdi meg a 2014-2015-ös bajnoki évadot.

• cikk kép
    Jól szerepeltek a lövőiek a hazai viadalon

A zalaiak közül a házigazda Zalalövő és Környéke Lovassport Egyesület versenyzői voltak a legjobbak a városban vasárnap már 21. alkalommal megrendezett fogathajtó versenyen.

• cikk kép
    Győri varázslat Hévízen is

Óriási érdeklődés mellett rendezték meg pénteken Hévízen a kétszeres Bajnokok Ligája-győztes Győri Audi ETO KC női kézilabda csapata és a húszszoros horvát bajnok Koprivnica felkészülési mérkőzését. Akik bejutottak a csarnokba nem csalódtak, remek játékot láthattak és fölényes győri sikert.

• cikk kép
    Mayer Imre: egy arany és egy ezüst

Nyári nagyüzem van a modellezősportban, zajlanak a hazai kupaversenyek és országos bajnokságok.

• cikk kép
    ZTE FC-Kecskemét a Magyar Kupában (frissítve)

Pénteken délelőtt sorsoltak az Magyar Labdarúgó Szövetségben és elkészítették a Magyar Kupa 2. fordulójának párosítását.