2017.06.13. 14:55

A Kiscápák SE versenyzői összesen 75 érmet szereztek a bécsi viadalon

Igazi éremhalmozóként tért haza nemrégiben Bécsből a Keszthelyi Kiscápák SE csapata, amely összesen 75 medált szerzett.

A Vienna International Swim Meet elnevezésű sorozat küzdelmeiben a Kiscápák SE tagjai 22 arany-, 29 ezüst- és 24 bronzérmet nyertek, 94 esetben új egyéni csúcs született részükről.

A Bécsben szerepelt keszthelyi versenyzők mutatják az érmeket, melyeket szereztek
Fotó: Kiscápák SE

A keszthelyiek 17 úszóval képviseltették magukat a bécsi nemzetközi úszóversenyen, amely hagyományos úszótalálkozónak számít a térségben A négynapos viadalon több magyar olimpikonnal - például Verrasztó Evelin, Verrasztó Dávid, Kozma Dominik - úszhattak együtt a gyerekek, amely nagy élményt jelentett számukra. A versenyen 16 ország 881 versenyzője úszott az érmekért és a minél jobb időeredményekért.

A Keszthelyi Kiscápákkal kapcsolatos hír még, hogy versenyzőjük, Nett Vivien korosztályában a 4. helyen végzett 1500 méteren a Békéscsapán rendezett országos hosszútávúszó bajnokságon.