2016.09.24. 21:35

Kikaptak az NB III-asok, a megyeiben a Nagykanizsa nyert

Az NB III nyugati csoportjában szereplő zalai csapatoknak nem termett babér a szombati játéknapon.

A Tarr Andráshida hazai pályán fogadta a csoport éllovasát, az Érdi VSE-t. A hazaiak Tóth L. révén megszerezték a vezetést már a 4. percben, de az Érd még az első félidőben fordított és 2:1-re nyert. A Hévíz idegenben, a Csepel vendégeként szerepelt, de két pontrúgásból kétgólos hátrányba került a zalai csapat az első félidőben. Ez maradt a végeredmény, így ismét pont nélkül maradt a Hévíz.

A labdarúgó megyei bajnokság első osztályában lejátszott szombati találkozóin:
Gyenesdiás Kinizsi-Türje 3:0 (0:0), Szepetnek-Szerszámsziget Zalalövő 1:1 (1:0), Gellénháza-UFC Nagykanizsa 1:4 (1:2).