Megyei II: Rajt előtti körkép az Északi- és a Déli-csoport csapatairól

2017. március 09., 16:30 szerző: Zalai Hírlap fotós: Katona Tibor
komment
Zalaegerszeg - A labdarúgó megyei bajnokság II. osztályában is elkezdődik a tavaszi szezon. A rajt előtt összegyűjtöttük, hogy a télen milyen változások történtek a csapatok keretében.
hirdetes_kapcsolo: 1
data['nincs_banner']: 0
G->reklam_mentes: 0

Északi-csoport

 

1. ZALASZENTIVÁN

Érkezett: dr. Sinkó Vilmos (Csács-NSE), Bognár Dániel (Pakod), Szilasi András (Egervár).

Távozott: -.

Vezetőedző: Nagy Péter.

Az Északi-csoportban a Zalaszentiván (pirosban) és az FC Keszthely is harcban lesz a bajnoki címért. Mindkét csapat igyekezett megerősíteni keretét a télen, így több játékos érkezett hozzájuk Fotó: Katona Tibor

2. FC KESZTHELY MILEFA

Érkezett: Kubicsek Sámuel (Zalaapáti), Meszlényi Márk (Gyenesdiás), Cseszárik Mátyás (Hévíz), Varga Dorián (Balatonfüred, Veszprém megye).

Távozott: Sipőcz Gábor (Gyenesdiás).

Vezetőedző: Lajtai Roland.

 

3. BÖDE

Érkezett: -.

Távozott: -.

Vezetőedző: Kósa László.

 

4. CSERSZEGTOMAJ

Érkezett: Kubicsek Barnabás (Zalaapáti), Bonyai Péter (Sármellék), Cser Ferenc (Gyenesdiás).

Távozott: -.

Vezetőedző: Fejérvári Ferenc.

 

5. ZALASZENTGYÖRGY

Érkezett: Vass Martin (Teskánd).

Távozott: Horváth Zoltán (Egervár), Németh Dániel (Vasboldogasszony).

Vezetőedző: Srágli Tamás.

 

6. PÁTERDOMB

Érkezett: Teveli Bence (Police-Ola), Németh Krisztián (Gellénháza), Tuboly Bálint (Andráshida TE).

Távozott: Szabó Sándor (Borsfa), Szabó Dániel (Borsfa).

Vezetőedző: Csaba Gyula.

 

7. Z-SERVICE ZALASZENTMIHÁLY

Érkezett: -.

Távozott: -.

Vezetőedző: Kámán Attila.

 

8. POLICE-OLA

Érkezett: Hegedüs Balázs (Vindornyaszőlős), Szittár Levente (Zalakaros), Chibi Roland (Bak), Valkóczi Dávid (Csács-NSE), Göcsei Dániel (Csács-NSE).

Távozott: Egeresi István (Vasvár, Vas megye), Kulcsár István (Kávás), Hári Mátyás (Németfalu), Várnai Krisztián (Nemesvámos, Veszprém megye), Takács Máté (Pacsa), Tóth Erik (Alsónemesapáti), Teveli Bence (Páterdomb).

Vezetőedző: Czigola Zsolt.

 

9. NAGYKAPORNAK

Érkezett: Tüh Norbert (Pölöske), Cserép Dániel (Gutorfölde), Zöldvári Márk (Pacsa).

Távozott: -.

Vezetőedző: Sümegi István.

 

10. REZI PETŐFI

Érkezett: -.

Távozott: Bontó Mátyás, Horváth Szilárd, Kollár Krisztián, Rajkai Attila, Zsiga Balázs (valamennyien abbahagyták).

Vezetőedző: Varsányi Sándor.

 

11. SÁRMELLÉK

Érkezett: -.

Távozott: Zanati Béla (Vaszar, Veszprém megye), Bonyai Péter (Cserszegtomaj).

Vezetőedző: Kocsis Norbert.

 

12. HELSA ANDRÁSHIDA

Érkezett: Varga Tamás (Somogyjád, Somogy megye).

Távozott: Gáspár Bence (Ausztria), Kovács Patrik (ZTE), Tuboly Bálint (Páterdomb), Kaj László (Kávás), Kecskés Máté (Teskánd).

Vezetőedző: Szabó II. Zsolt.

 

13. ZÖLD ELEFÁNT ÉTTEREM ZALAAPÁTI

Érkezett: Békési Márk (Alsópáhok).

Távozott: Kenyeres Zsombor (abbahagyta), Kubicsek Sámuel (Keszthely), Kubicsek Barnabás (Cserszegtomaj).

Vezetőedző: Lázár Szilveszter.

 

14. VÁRVÖLGY

Érkezett: Hörcsöki Tamás (Keszthely), Tóth Tamás (Zalacsány), Szarka Zoltán (Balatonederics, Veszprém megye), Sipos Attila (új igazolással), Albrecht Géza (új igazolással).

Távozott: -.

Vezetőedző: Rácz László.

 

Déli-csoport

 

1. Z-NET TELEKOM BECSEHELY

Érkezett: ifj. Mutter Attila (Zalakomár), Bodó Krisztián (Páka).

Távozott: -.

Vezetőedző: Horváth Dávid.

 

2. GELSE TERMÁL

Érkezett: Németh Gergely (Szepetnek), Szőke Zsombor (Nagykanizsa).

Távozott: Dömötör József (Felsőrajk), Domján Benjámin (Felsőrajk).

Vezetőedző: Tóth Zoltán.

 

3. PÖLÖSKE

Érkezett: -.

Távozott: Tüh Norbert (Nagykapornak).

Vezetőedző: Balog Zoltán.

 

4. KERÁMIA TÓFEJ

Érkezett: Mónok Tamás (Sárhida), Horváth Norbert (Söjtör), Hierat Maximilien (Söjtör), Farkas Martin (Pusztaederics).

Távozott: -.

Vezetőedző: Varga Szabolcs.

 

5. GUTORFÖLDE

Érkezett: Németh Tamás (ZTE FC, utánpótlás), Szarka Dávid (Rédics).

Távozott: Szabó Bence (Borsfa), Cserép Dániel (Nagykapornak), Kocsi Gergely (Zánka, Veszprém megye).

Vezetőedző: Varga Róbert.

 

6. LENTI TSZ

Érkezett: -.

Távozott: Gajda Márk (Szentgyörgyvölgy), Szilágyi Kristóf (Bárszentmihályfa), Gazdag Tamás (Tormafölde).

Vezetőedző: Koltai Tibor.

 

7. FELSŐRAJK

Érkezett: Borsos Attila (Pölöske), Dömötör József (Gelse), Domján Benjámin (Gelse)

Távozott: -.

Vezetőedző: Nagy Gábor.

 

8. MIKLÓSFA

Érkezett: Mohácsi Roland (újrakezdte), Csapó Rajmund (Lengyeltóti, Somogy megye).

Távozott: -.

Vezetőedző: Kiss István.

 

9. MOLNÁRI

Érkezett: -.

Távozott: -.

 

10. PÁKA

Érkezett: Tompos Dávid (Csömödér), Joós Dániel (Csömödér).

Távozott: Pozsgai Norbert (Őriszentpéter, Vas megye), Bodó Krisztián (Becsehely), Szalai Dávid (Csömödér).

Vezetőedző: Pordán Attila.

 

11. REÁK-GÉP BAK

Érkezett: Kámán Norman (Pókaszepetk), Hóbor Krisztián (Pusztaederics).

Távozott: Chibi Roland (Police-Ola).

Vezetőedző: Eszter Róbert.

 

12. SAVA-BORSFA BORSFA

Érkezett: Harangozó Bence (Nagykanizsa), Németh Dávid (Bázakerettye), Kovács Márk (Bázakerettye), Szabó László (Pusztaederics), Szabó Bence (Gutorfölde), Szabó Dániel (Páterdomb), Szabó Sándor (Páterdomb).

Távozott: Szabadi Gergő (Eszteregnye), Juranics István (Eszteregnye), Tóth Zsolt (Gyékényes, Somogy megye).

Vezetőedző: Tóth Péter.

Zalai Hírlap

2017. március 09., 16:30 szerző: Zalai Hírlap fotós: Katona Tibor

Hozzászólások

Részletes műsor

loader image

Műsorok betöltése...