2017.03.09. 15:30
Megyei II: Rajt előtti körkép az Északi- és a Déli-csoport csapatairól
Zalaegerszeg - A labdarúgó megyei bajnokság II. osztályában is elkezdődik a tavaszi szezon. A rajt előtt összegyűjtöttük, hogy a télen milyen változások történtek a csapatok keretében.
Északi-csoport
1. ZALASZENTIVÁN
Érkezett: dr. Sinkó Vilmos (Csács-NSE), Bognár Dániel (Pakod), Szilasi András (Egervár).
Távozott: -.
Vezetőedző: Nagy Péter.
Az Északi-csoportban a Zalaszentiván (pirosban) és az FC Keszthely is harcban lesz a bajnoki címért. Mindkét csapat igyekezett megerősíteni keretét a télen, így több játékos érkezett hozzájuk Fotó: Katona Tibor
2. FC KESZTHELY MILEFA
Érkezett: Kubicsek Sámuel (Zalaapáti), Meszlényi Márk (Gyenesdiás), Cseszárik Mátyás (Hévíz), Varga Dorián (Balatonfüred, Veszprém megye).
Távozott: Sipőcz Gábor (Gyenesdiás).
Vezetőedző: Lajtai Roland.
3. BÖDE
Érkezett: -.
Távozott: -.
Vezetőedző: Kósa László.
4. CSERSZEGTOMAJ
Érkezett: Kubicsek Barnabás (Zalaapáti), Bonyai Péter (Sármellék), Cser Ferenc (Gyenesdiás).
Távozott: -.
Vezetőedző: Fejérvári Ferenc.
5. ZALASZENTGYÖRGY
Érkezett: Vass Martin (Teskánd).
Távozott: Horváth Zoltán (Egervár), Németh Dániel (Vasboldogasszony).
Vezetőedző: Srágli Tamás.
6. PÁTERDOMB
Érkezett: Teveli Bence (Police-Ola), Németh Krisztián (Gellénháza), Tuboly Bálint (Andráshida TE).
Távozott: Szabó Sándor (Borsfa), Szabó Dániel (Borsfa).
Vezetőedző: Csaba Gyula.
7. Z-SERVICE ZALASZENTMIHÁLY
Érkezett: -.
Távozott: -.
Vezetőedző: Kámán Attila.
8. POLICE-OLA
Érkezett: Hegedüs Balázs (Vindornyaszőlős), Szittár Levente (Zalakaros), Chibi Roland (Bak), Valkóczi Dávid (Csács-NSE), Göcsei Dániel (Csács-NSE).
Távozott: Egeresi István (Vasvár, Vas megye), Kulcsár István (Kávás), Hári Mátyás (Németfalu), Várnai Krisztián (Nemesvámos, Veszprém megye), Takács Máté (Pacsa), Tóth Erik (Alsónemesapáti), Teveli Bence (Páterdomb).
Vezetőedző: Czigola Zsolt.
9. NAGYKAPORNAK
Érkezett: Tüh Norbert (Pölöske), Cserép Dániel (Gutorfölde), Zöldvári Márk (Pacsa).
Távozott: -.
Vezetőedző: Sümegi István.
10. REZI PETŐFI
Érkezett: -.
Távozott: Bontó Mátyás, Horváth Szilárd, Kollár Krisztián, Rajkai Attila, Zsiga Balázs (valamennyien abbahagyták).
Vezetőedző: Varsányi Sándor.
11. SÁRMELLÉK
Érkezett: -.
Távozott: Zanati Béla (Vaszar, Veszprém megye), Bonyai Péter (Cserszegtomaj).
Vezetőedző: Kocsis Norbert.
12. HELSA ANDRÁSHIDA
Érkezett: Varga Tamás (Somogyjád, Somogy megye).
Távozott: Gáspár Bence (Ausztria), Kovács Patrik (ZTE), Tuboly Bálint (Páterdomb), Kaj László (Kávás), Kecskés Máté (Teskánd).
Vezetőedző: Szabó II. Zsolt.
13. ZÖLD ELEFÁNT ÉTTEREM ZALAAPÁTI
Érkezett: Békési Márk (Alsópáhok).
Távozott: Kenyeres Zsombor (abbahagyta), Kubicsek Sámuel (Keszthely), Kubicsek Barnabás (Cserszegtomaj).
Vezetőedző: Lázár Szilveszter.
14. VÁRVÖLGY
Érkezett: Hörcsöki Tamás (Keszthely), Tóth Tamás (Zalacsány), Szarka Zoltán (Balatonederics, Veszprém megye), Sipos Attila (új igazolással), Albrecht Géza (új igazolással).
Távozott: -.
Vezetőedző: Rácz László.
Déli-csoport
1. Z-NET TELEKOM BECSEHELY
Érkezett: ifj. Mutter Attila (Zalakomár), Bodó Krisztián (Páka).
Távozott: -.
Vezetőedző: Horváth Dávid.
2. GELSE TERMÁL
Érkezett: Németh Gergely (Szepetnek), Szőke Zsombor (Nagykanizsa).
Távozott: Dömötör József (Felsőrajk), Domján Benjámin (Felsőrajk).
Vezetőedző: Tóth Zoltán.
3. PÖLÖSKE
Érkezett: -.
Távozott: Tüh Norbert (Nagykapornak).
Vezetőedző: Balog Zoltán.
4. KERÁMIA TÓFEJ
Érkezett: Mónok Tamás (Sárhida), Horváth Norbert (Söjtör), Hierat Maximilien (Söjtör), Farkas Martin (Pusztaederics).
Távozott: -.
Vezetőedző: Varga Szabolcs.
5. GUTORFÖLDE
Érkezett: Németh Tamás (ZTE FC, utánpótlás), Szarka Dávid (Rédics).
Távozott: Szabó Bence (Borsfa), Cserép Dániel (Nagykapornak), Kocsi Gergely (Zánka, Veszprém megye).
Vezetőedző: Varga Róbert.
6. LENTI TSZ
Érkezett: -.
Távozott: Gajda Márk (Szentgyörgyvölgy), Szilágyi Kristóf (Bárszentmihályfa), Gazdag Tamás (Tormafölde).
Vezetőedző: Koltai Tibor.
7. FELSŐRAJK
Érkezett: Borsos Attila (Pölöske), Dömötör József (Gelse), Domján Benjámin (Gelse)
Távozott: -.
Vezetőedző: Nagy Gábor.
8. MIKLÓSFA
Érkezett: Mohácsi Roland (újrakezdte), Csapó Rajmund (Lengyeltóti, Somogy megye).
Távozott: -.
Vezetőedző: Kiss István.
9. MOLNÁRI
Érkezett: -.
Távozott: -.
10. PÁKA
Érkezett: Tompos Dávid (Csömödér), Joós Dániel (Csömödér).
Távozott: Pozsgai Norbert (Őriszentpéter, Vas megye), Bodó Krisztián (Becsehely), Szalai Dávid (Csömödér).
Vezetőedző: Pordán Attila.
11. REÁK-GÉP BAK
Érkezett: Kámán Norman (Pókaszepetk), Hóbor Krisztián (Pusztaederics).
Távozott: Chibi Roland (Police-Ola).
Vezetőedző: Eszter Róbert.
12. SAVA-BORSFA BORSFA
Érkezett: Harangozó Bence (Nagykanizsa), Németh Dávid (Bázakerettye), Kovács Márk (Bázakerettye), Szabó László (Pusztaederics), Szabó Bence (Gutorfölde), Szabó Dániel (Páterdomb), Szabó Sándor (Páterdomb).
Távozott: Szabadi Gergő (Eszteregnye), Juranics István (Eszteregnye), Tóth Zsolt (Gyékényes, Somogy megye).
Vezetőedző: Tóth Péter.