Sportvilág

2017.04.16. 11:08

Kassai vezeti a Real-Bayern negyeddöntő visszavágóját

Kassai Viktor vezeti a címvédő Real Madrid és a Bayern München negyeddöntős párharcának visszavágóját kedden a labdarúgó Bajnokok Ligájában.

Az európai szövetség (UEFA) honlapján olvasható bíróküldés szerint Kassai munkáját Ring György és Tóth Vencel segítik, az alapvonalon Bognár Tamás és Farkas Ádám áll majd, míg a negyedik játékvezető Berettyán Péter lesz.

A magyar bíró a spanyol csapatnak eddig négyszer fújt, hazai környezetben háromszor, és mindhármat a királyi gárda nyerte. Köztük volt 2012 áprilisában a Bayern München elleni (2-1) BL-elődöntő is. A Bayernnek szintén négyszer vezetett, idegenben kétszer.

A Bajnokok Ligájában legutóbb november elején tevékenykedett Kassai, amikor a Manchester City 3-1-re legyőzte a Barcelonát a csoportkörben.

A keddi találkozót a spanyol együttes várhatja kedvező pozícióból, miután az első mérkőzésen Münchenben 2-1-re nyert.