Sportlövészek országos bajnoksága

1 órája

Major Veronika vasárnap megnyerte a nyílt számot

A fővárosban zajló 25 és 50 méteres versenyszámok országos bajnokságán Major Veronika, az előző napi ezüstérme után bajnoki címet szerzett a standard pisztoly 25 méteres számában.

Major Veronika vasárnap győzött a standard pisztoly nyílt számában

Forrás: hunshooting.hu

Előző nap, a párizsi olimpián  bronzérmes Major Veronika  (BEFAG Keszthelyi Erdész LK) a női sportpisztoly számában  másodikként végzett, de ezzel nem ért véget még a keszthelyi sportlövő klasszis szereplése az ob-n.

Vasárnap, a 25 méter standard pisztoly open (nyílt)  versenyszámban az olimpiai bronzérmes Major Veronika 568 körrel győzött. A második helyen Nagy Ákos Károly (Tisza Volán SC) végzett 559 körrel, míg a harmadikon Jákó Miriam (Cél-Tudat SE) 555-tel.