2016.10.01. 18:27

A Csács-NSE nyerte a rangadót

A megyei I. osztályú bajnokságban szombaton négy mérkőzést rendeztek, köztük az éllovas Nagykanizsa és a harmadik helyezett Csács-NSE összecsapását.

Zalai Hírlap Sport

A rangadón a házigazda kanizsaiak birtokolták többet a labdát, de a Csács-NSE konrái is jelezték, hogy jó csapatuk van. A vendégek előnyhöz jutottak az első félidő végére, majd a fordulás után a nemesapátiak második találata eldöntött mindent. A Csács-NSE győzelme megérdemelt, hiszen azt rangadón érte el.

A szombati eredmények:

Femat Csesztreg-Lets Do It Technoroll Teskánd 3-1 (1-1). Gólszerzők: Pethő (2), Horváth R., ill. Major.

Gellénháza-Semjénháza Se 3-3 (1-2). Gólszerzők: Odonics, Szabó B., Balogh A., ill. Nagy G. (2), Szollár

Nagykanizsa-Kaposi International Transport Csács-NSE 0-2 (0-1). Gólszerzők: Lepár, Csongár.

Lenti TE Sport 36-Zalagrár Pókaszepetk 5-0 (2-0). Gólszerzők: Völgyi (3), Horváth M., Kiss K.