A hétvége friss zalai sporteredményei

A hétvége friss zalai sporteredményei, cikkünk folyamatosan frissül. A részletes tudósításokat külön cikkeinkben találják.

Zaol.hu

Forrás: Illusztráció

A női tekézők Szuperligájának 2. fordulójában a ZTE-ZÁÉV TK hazai környezetben legyőzte a Rákoshegyi VSE II. együttesét. A végeredmény: 7:1 (3417-3087). Az egerszegiek második sikerüket aratták a szezonban.

A női labdarúgó NB II Nyugati csoportjának a Pápai ELC vendége volt az FC Nagykanizsa, mely félidei kétgólos vezetés után 3-0-ra nyert. Szollár Bernadett két gólt szerzett, de Németh Panna is betalált.

Szombat délután a labdarúgó NB I. 7. fordulójában a ZTE FC a Kecskemétet fogadta és itthon tartotta a három pontot.
ZTE FC - Kecskemét 2-1 (1-1)
Gólszerzők:  Sajbán (22.), Csóka Dá. (68.)illetve Lukács (34.)

A női kézilabda NB II E-csoportjában a 2. fordulót játsszák a hétvégén, melynek keretében a Tungsram SE-Nagykanizsa a Nagyatádi RKC SE-t fogadta és 17-14-es félidei vezetés után 28-25-re legyőzte. Ez a hazaiak első sikere a szezonban.