Kategória

  • (1)
  • (6)
  • (15)
  • (1)

Települések

  • (1)
  • (1)
  • (4)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (3)
  • (2)
  • (1)
  • (5)
  • (2)
  • (7)
  • (1)
  • (31)
  • (2)

Élőállat kereskedő

Teskánd - - Állást kínál

A Teskándi Agrár-Coop Kft felvételre keres

ÉLŐÁLLAT KERESKEDŐT

Feladatok:

- állattartó telepekkel, partnerekkel, fuvarozókkal való kapcsolattartás

- megállapodások és szerződések készítése

- szarvasmarhák szelektálása, osztályozása

- szállítások szervezése, lebonyolítása

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

- minimum középfokú végzettség

- B kategóriás jogosítvány

- haladó  szintű MS-Office ismeret, naprakész, aktív Excel gyakorlat

- idegen nyelv, elsősorban angol nyelv tárgyalóképes ismerete

- terhelhetőség, elkötelezettség, pontos, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- szarvasmarha kereskedelemben eltöltött idő, tapasztalat

- bármilyen egyéb nyelvismeret

- felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelem, szolgálati gépjármű, telefon

- hosszú távú, biztos munkalehetőség egy dinamikusan növekvő cégnél

- színvonalas munkakörnyezet

- szakmai fejlődési lehetőség, kihívásokkal teli, felelősségteljes, változatos munkakör

A munkavégzés helye:

TESKÁND

fényképes önéletrajzát, motivációs levelét bérigénye megjelölésével küldje az info@agrar-coop.hu e-mail címre!